Reference

Činnost OLH:

Odpovědný zástupce Josef Štveráček jako odborný lesní hospodář spravuje lesní majetky na ploše přes 2000ha na území obcí s rozšířenou pravomocí, a to zejména na České Lípě, Mělníku, Neratovicích, Mladé Boleslavi, Litoměřicích, Ústí nad Labem, Brandýse nad Labem-Stará Boleslav, Říčanech, Černošicích, Benešově, Vlašimi, Pelhřimově, z toho na ploše cca 1100ha mu pomáhají k organizaci lesní výroby místně znalí lesníci.
Jeho první odborná správa spadá do roku 2001, kdy se stal odborným lesním hospodářem Úřadu vlády ČR v oboře Koloděje.

Tvorba LHP a LHO:

Odpovědný zástupce Josef Štveráček se již od roku 1997 podílel na tvorbě lesních hospodářských plánů a lesních hospodářských osnov jako zaměstnanec významných středočeských taxačních firem, od roku 2009 pak jako subdodavatel několika taxačních společností. V roce 2012 byla Josefu Štveráčkovi udělena licence ke zpracování lesních hospodářských plánů a osnov, a od té doby do dnešních dnů zpracoval vícero lesních hospodářských plánů zejména na Mělnicku, Liběchovsku, Českolipsku a Litoměřicku.
Zkušenosti má i se zpracováním lesních hospodářských osnov Mělník či Neratovice.
Určitě není překážkou zpracování lesního hospodářského plánu či osnov mimo výše citované regiony, plány byly zpracovány i na okrese Strakonice či Beroun. Taxační práce a cestování jsou velkým koníčkem Josefa Štveráčka.

Odnětí:

Zpracování žádostí o dočasné či trvalé odnětí pozemků určených k plnění funkcí lesa včetně příslušných výpočtů je prováděno nejčastěji na území ORP Česká Lípa, Nový Bor, Mělník a Neratovice. Zpracování žádostí a výpočtů lze provést kdekoliv – nejvzdálenější byly zakázky na Lounsku, či ve Špindlerově Mlýně.

Zalesňovací projekty:

Zalesňovací projekty na lesních a nelesních půdách jsou standardní odborné práce.
Specializovanou prací v tomto oboru jsou zalesňovací projekty na zalesnění neplodných půd po odsunu sovětské armády na pozemcích Města Ralska.

Pěstební práce:

Co se týká zajištění pěstebních prací, jsou prováděny zejména na lesních majetcích ve vlastní odborné správě. V případě volných kapacit lze uvažovat o subdodávkách.

Sídlo

OVČÁRY U DŘÍS 133
PSČ: 277 14
IČ:430 057 64
DIČ:CZ430 057 64
ID Datové schránky: qq8bezd

 

Korespondenční adresa

Deštná u Dubé 42
PSČ: 472 01 Doksy

 

+ 420 607 851 462

Kontaktní formulář